Upozornění

»» VŠECHNY FÓLIE FORMÁTUJEME A POSÍLÁME/VYSKLADŇUJEME K OSOBNÍMU ODBĚRU AŽ PO UHRAZENÍ OBJEDNÁVKY! Děkujeme za pochopení.

Informace o produktu

Termoizolační fólie slouží k omezení úniku tepla ven skrze prosklené plochy. Po zahájení topné sezóny velká část tepla uniká vyzařováním přes prosklené plochy. K omezení tohoto negativního efektu slouží termoizolační fólie. Instalovány z vnitřní strany skel zachytí přez 40% tepla unikajícího skly a snižují tak náklady na vytápění. U těchto vnitřních materiálů o této hodnotě vypovídá tzv. emisivita – schopnost zadržet „teplo“ určité vlnové délky. Zároveň tyto speciální vniřní materiály slouží jako klasická protisluneční fólie s o něco nižším efektem, než externí materiály. Také minimálně o 50% zpomalují blednutí vybavení interiéru (podlaha, nábytek, koberce, předměty ve výloze) vlivem slunečního záření, UV, IR a tepla. Všechny naše fólie obsahují navíc 99% UV filtr! Rostlinám se za nimi kupodivu daří. Nebrání průchodu GSM, ani Wi-fi signálu. Škodlivé UV záření se 40% podílí na blednutí veškerého zařízení interiéru. Životnost vnitřních fólií je podle umístění vůči slunci 10 až 20 let.

     1. Instaluje se z vnitřní strany: Představte si, že můžete zvýšit komfort vašeho domova bez zásahů do jeho exteriéru. Naše termoizolační fólie se instaluje snadno a rychle z vnitřní strany vašich oken, což znamená, že zlepšení izolace dosáhnete bez nepříjemných stavebních prací nebo potřeby povolení.

     2. Zachytí 41% tepla unikajícího skly v zimních měsících: Už žádné mrznutí u okna! Naše fólie zajistí, že až 41% tepla, které by jinak uniklo ven, zůstane tam, kde má – ve vašem domově. Tím se nejen zvýší vaše pohodlí, ale i výrazně ušetříte na vytápění.

     3. Zachytí 57% tepla od slunce v zimních měsících: Přeměňte svůj domov v oázu klidu, i když venku panují letní vedra. Naše fólie zadrží až 57% tepla od slunce, čímž udrží vaše interiéry příjemně chladné a ochrání vás před nepříjemným přehříváním.

     4. Obsahuje 99% UV filtr: Chráníte nejen svůj domov, ale i své zdraví. Naše fólie odstraní až 99% škodlivého UV záření, čímž ochrání vaši pokožku a zároveň prodlouží životnost vašeho nábytku a podlah, které by jinak vybledly pod vlivem slunce.

     5. Na okně je nenápadná: Estetika vašeho domova zůstane nedotčena. Naše fólie je tak nenápadná, že si její přítomnost na oknech ani nevšimnete, a přitom budete každý den těžit z jejích izolačních vlastností.

     6. Neubírá téměř světlo: Užijte si jasné a světlé prostory bez kompromisů. Díky naší fólii zůstává přirozené osvětlení vašich místností téměř nezměněné, zatímco vy a vaše rodina budete chráněni před nepříjemnými teplotními výkyvy.

     7. Lze ji instalovat v zimních měsících: Nemusíte čekat na jaro nebo léto, abyste vylepšili izolaci vašeho domova. Naše fólie je možné instalovat kdykoliv během roku, což znamená, že můžete okamžitě začít šetřit na nákladech za vytápění a zároveň zlepšit svůj domov.

     8. Životnost je přes 10 let: Investujte jednou a těšte se z pohodlí a úspor dlouhá léta. Naše termoizolační fólie vám bude sloužit více než dekádu, což z ní dělá jednu z nejefektivnějších a nejvýhodnějších investic do vašeho domova.

Nabídka produktů

P60 – vnitřní tepelněizolační fólie

Snížení nákladů na energie začíná u vašich oken - objevte sílu termoizolačních fólií.

Z venkovní strany nenápadná fólie s lehounkým, hnědozlatým leskem. Z vnitřní strany nepatrná.

 • šíře 152 cm

 •  zachytí 41% tepla unikajícího skly v zimních měsících

 •  zachytí 57% příchozího tepla od slunce

 •  zachytí 65% IR záření

 •  ztráta příchozího světla max. 10%

 •  zachytí 99% UV záření

,-Kč/bm

SKLADEM IHNED K ODESLÁNÍ

P60 – vnitřní tepelněizolační fólie

Fólie P60 – vnitřní tepelněizolační fólie

NES60 – vnitřní tepelněizolační fólie

Z venkovní strany nenápadná fólie s lehounkým, hnědozlatým leskem. Z vnitřní strany nepatrná.

 • šíře 152 cm

 • zachytí 40% tepla unikajícího skly v zimních měsících

 • zachytí 55% příchozího tepla od slunce

 • zachytí 62% IR záření

 • ztráta příchozího světla max. 10%

 • zachytí 99% UV záření

,-Kč/bm

3 až 5 dní

NES60 – vnitřní tepelněizolační fólie

Fólie NES60 – vnitřní tepelněizolační fólie